close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

اهمیت کفپوش پلی یورتان

اهمیت کفپوش پلی یورتان در مقایسه با کفپوش اپوکسی بالاست و افراد زیادی اهمیت کفپوش پلی یورتان را دریافته اند و سعی میکنند که برای کفپوش خود از کفپوش پلی یورتان استفاده کنند. همان طور که در مقاله های دیگر نیز اشاره شد ه است، کفپوش اپوکسی و پلی یورتان به دلیل ویژگی های خاص و مقاومت بالای خود مورد توجه قرار گرفته اند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله مقایسه کفپوش اپوکسی و پلی یورتان را مطالعه کنید.

از جمله مزایای کفپوش پلی یورتان نسبت به سایر کفپوش ها انعطاف پدیری کفپوش پلی یورتان و مقاومت در برابر ضربه میباشد. به طوریکه این کفپوش مناسب محیط های صنعتی و کفپوش صنعتی میباشد.

کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان مانند دیگر محصولات میتوانند دارای کیفیت های مختلفی باشند و درجه بندی کیفیت متفاوتی داشته باشند. مثلا برخی تولید کنندگان برای آنکه هزینه های تولید را کاهش دهند، از کیفیت مواد اولیه کم میکنند. این امر موجب کاهش کیفیت کفپوش اپوکسی یا پلی یورتان میشود. کاهش کیفیت این پوشش ها موجب میشود که خواص ویژه خود را نداشته باشند و مقاومت خود را در برابر خوردگی و ضربه تا حد زیادی کاهش دهند.

از این رو اگر هدف از انتخاب کفپوش پلی یورتان داشتن ویژگی های منحصر به فرد و مقاومت بالای پلی یورتان است، خرید یک کفپوش با قیمت پایین نمیتواند این نیاز شما را برطرف کند.ن : کفپوش اپوکسی
ت : شنبه 10 آذر 1397
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر